O nás

Historie

Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již v roce 1974. V roce 1993 jsme se jako první pobočka DCK Rekrea osamostatnili, jsme však stále nositelé registrované známky REKREA. 

V roce 2001 jsme jako první cestovní kancelář se sídlem v Teplicích splnili podmínky pro udělení koncese, dle zákona č.159/99 Sb. Od 10. května 2001 jsme cestovní kanceláří, která může nabízet své vlastní produkty na svých vlastních cestovních smlouvách. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.u ERV pojišťovny, a. s. (do 30.9.2012 Evropská Cestovní pojišťovna, a.s.).

Od roku 1998 zastupujeme v Teplicích společnost Western Union, která se zabývá převody peněz do zahraničí. Tuto, dnes již velmi rozšířenou službu, využívá stále více klientů. Peníze lze touto formou odeslat prakticky do celého světa či přijmout ze zahraničí během několika minut.

Nabídka

Svou nabídku připravujeme každý rok velmi pečlivě, snažíme se do ní promítnout požadavky a přání zákazníků. I v letošním roce jsme zařadili téměř v každé destinaci nějakou novinku. Pro ty z Vás, kteří mají o cíli své dovolené jasno, je připravena řada slev za včasné rozhodnutí, zvýhodněni jsou zejména stálí klienti.

Naše nabídka by nebyla kompletní bez produktů dalších cestovních kanceláří. Nabízíme širokou nabídku zájezdů a pobytů do celého světa. Odlety nabízíme nejen z českých letišť, ale i blízkých letišť ze sousedního Německa či Rakouska.

Kromě prodeje zájezdů zajišťujeme také letenky, autobusové lístky, prodáváme dálniční známky, provozujeme směnárnu, sjednáváme cestovní pojištění a prodáváme vstupenky na kulturní akce v síti TicketArt.

Pro kolektivy rádi připravíme nabídku dle specifických přání a požadavků. Pro dětské skupiny nabízíme zajištění zájezdů do Legolandu, Eurodisneylandu u Paříže a zábavných parků v Německu. Na tyto skupinové akce samozřejmě poskytujeme zajímavé slevy.

Naše krédo:
Nabízet kvalitní služby v přijatelných cenových relacích a neklamat své zákazníky.

Kolektiv pracovníků CK Teplická rekrea s.r.o.

Od 5. června 2017 se naše cestovní kancelář nachází na adrese: Masarykova 536/5, Teplice.

Těšíme na Vaši návštěvu.

 

       

       

    

Ta pravá česká cestovní kancelář pro Vás

 

Hledáte bezpečnou a ověřenou cestovní kancelář, která se postará o váš ničím nerušený a bezproblémový zájezd nebo pobyt v zahraničí? Našli jste! CK Teplická rekrea s.r.o. je opravdový specialista na Španělsko a především, česká cestovka v Teplicích, která zajišťuje poznávací i pobytové zájezdy, včetně zájezdů pro seniory. Vyberte si cestovní kancelář, která vás nezklame. Vyberte si nás a nebudete litovat!

 

✓ Bohatá nabídka zájezdů 
 

✓ Uzpůsobené zájezdy pro seniory
 

✓ Ověřená česká cestovní kancelář
 

✓ Internetový prodej zájezdů
 

✓ Pojištění proti úpadku

 

Česká cestovka, která se postará o váš maximální komfort a bezpečný pobyt, to jsme my. K dispozici pro vás máme bohatý výběr poznávacích i pobytových zájezdů, včetně uzpůsobených zájezdů pro seniory a budoucí důchodce (50+, 55+). Výběr destinace je pouze na Vás. Ať už se rozhodnete pro let do Řecka, Španělska či do Chorvatska, zajistíme, že si váš pobyt užijete naplno. Pobytový zájezd v Řecku nebo poznávací zájezd ve Francii? Rádi vám pomůžeme s výběrem! Jako specialista na Španělsko a pobytové zájezdy ve Španělsku vám rádi poradíme, který pobyt v této lokalitě bude ten pravý pro Vás. Dovolená k moři letecky musí být bezpečná. S námi bude! Nabízíme odlety z Prahy. Pokud preferujete autobusovou dopravu, tu pro Vás zajistíme odkudkoliv z celé České republiky. Pro váš maximální klid je samozřejmostí pojištění proti úpadku, které vás chrání v případě problémů. V každém případě jsme tu pro Vás! Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 417 530 857 nebo prostřednictvím e-mailu info@teprekrea.cz.

Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz