Naše historie

Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již v roce 1974. V roce 1993 jsme se jako první pobočka družstevních cestovních kanceláří Rekrea osamostatnili a byla založena firma Teplická rekrea. Od roku 2000 společnost funguje pod názvem CK Teplická rekrea s.r.o. a je i nadále nositelem registrované známky REKREA. 

V roce 2001 jsme jako první cestovní kancelář se sídlem v Teplicích splnili podmínky pro udělení koncese, dle zákona č.159/99 Sb. Od 10. května 2001 jsme cestovní kanceláří, která může nabízet své vlastní produkty. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb, aktuálně u UNION poisťovny, a.s. (do 31.12.2021 u ERV pojišťovny, a. s., do 30.9.2012 Evropská Cestovní pojišťovna, a.s.).

Od roku 1998 zastupujeme v Teplicích také společnost Western Union, která se zabývá převody peněz do zahraničí. Tuto službu, dnes již velmi rozšířenou, využívá stále více klientů. Peníze lze touto formou odeslat prakticky do celého světa nebo přijmout během několika minut.

Naše nabídka

Nabídku zájezdů a pobytů připravujeme každý rok velmi pečlivě, snažíme se do ní promítnout požadavky a přání zákazníků, ale vždy  i nějakou novinku. Pro ty z Vás, kteří mají o cíli své dovolené jasno, je připravena řada slev za včasné rozhodnutí, zvýhodněni jsou zejména stálí klienti.

Naše nabídka by nebyla kompletní bez produktů dalších cestovních kanceláří. Nabízíme širokou nabídku zájezdů a pobytů do celého světa. Odlety nabízíme nejen z českých letišť, ale i blízkých letišť ze sousedního Německa či Rakouska.

Kromě prodeje zájezdů zajišťujeme také letenky, jízdenky autobusové i vlakové, provozujeme směnárnu a sjednáváme cestovní pojištění.

Pro kolektivy rádi připravíme nabídku dle specifických přání a požadavků. Pro dětské skupiny nabízíme zajištění zájezdů do Legolandu, Eurodisneylandu u Paříže a zábavných parků v Německu. Na tyto skupinové akce poskytujeme zajímavé slevy.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu dokážeme poradit při výběru dovolené dle Vašich zadaných požadavků. Většinu nabízených destinací máme osobně procestovaných a mnoho ubytovacích kapacit vyzkoušených. Neustále se vzděláváme a účastníme se studijních cest do celého světa.

Naše krédo:
Nabízet kvalitní služby v přijatelných cenových relacích a neklamat své zákazníky.

Vaše CK Teplická rekrea s.r.o.

Od 5. června 2017 se naše cestovní kancelář nachází na adrese: Masarykova 536/5, Teplice.

Těšíme na Vaši návštěvu.

 

                        

 

 
 
 
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.