Hotel Mercury**** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 3 přistýlek
23 890 Kč/osobu
letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Pěkný hotel s kvalitními službami se nachází v klidnější části letoviska Santa Susanna, na konci promenády s množstvím obchůdků a restaurací, ve vzdálenosti cca 100 m od široké písečné pláže, na kterou se pohodlně dostanete podchodem pod tratí a místní pobřežní komunikací.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí a panoramatickým výtahem, hotelová restaurace, bar, bar u bazénu, výtahy, bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada, animační programy pro děti i dospělé, wi-fi připojení v lobby zdarma, TV místnost, úschovna zavazadel, konferenční místnost, prádelna a parking za poplatek, stolní tenis a kulečník za poplatek. Vedle hotelu je Mercury Village (centrum se 2 supermarkety, restaurací a zmrzlinovým barem).

Ubytování

Pěkné prostorné pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 3 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, klimatizací a balkonem, trezor a lednička jsou za poplatek.

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, množství obchodů, restaurací a barů v centru letoviska Santa Susanna nebo vedlejším Malgrat de Mar.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (platba na místě v hotovosti, děti do 16 let zdarma), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive (snídaně, obědy a večeře, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00-23:00 hod., zmrzlina, snacky).

Příplatky

Plná penze 180 Kč/os./noc, all inclusive 650 Kč/os./noc., all inclusive dítě 2-13 let 550 Kč/noc.

Slevy

1. dítě do 13 let na přistýlce pobyt zdarma ve vybraných termínech, platí pouze dopravu.

Letecká doprava

Letecká doprava (přímý let Praha-Barcelona-Praha, 1 ks odbaveného zavazadla a 1 ks příručního zavazadla v ceně). Letenky jsou nevratné a neměnné, nelze zrušit ani změnit jméno - 100% storno.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Hotel Mercury
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz