Aqua Hotel Promenade**** 

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Hotel kvalitního řetězce AQUA HOTELS se nachází přímo na pobřežní promenádě letoviska Pineda de Mar, v okolí jsou obchody a restaurace, od pláže je oddělen jen místní komunikací, v nedávné době byl zrekonstruován.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kavárna s terasou, výtahy, místnost na zavazadla, dětský klub, fitness, kosmetické a relaxační centrum (za poplatek), bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, možnost parkování v garážích za poplatek, wi-fi připojení zdarma v celém hotelu, animační programy.

Ubytování

Pěkné 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, klimatizací a balkonem, trezor za poplatek, pokoje PREMIUM s výhledem na moře a rodinné pokoje za příplatek.

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, obchody a restaurace, větší možnosti vyžití v sousedním letovisku Calella.

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), plná penze za příplatek.

Příplatky

Plná penze 300 Kč/os./noc, pokoj Premium 330 Kč/os./pokoj.

Slevy

1. dítě 2 - 13 let při ubytování se 2 dospělými na přistýlce.

Letecká doprava

Letecká doprava (Smart Wings - přímý let Praha-Girona-Praha, v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg) - obousměrná letenka včetně všech letištních poplatků a transferu ve Španělsku.  Plánované časy letů: PRG 19:30 - GRO 21:45, GRO 22:35 - PRG 00:55.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Aqua Hotel Promenade
Aqua Hotel Promenade - bar
Aqua Hotel Promenade - restaurace
Aqua Hotel Promenade - fitness
Aqua Hotel Promenade - bazén
Aqua Hotel Promenade
Aqua Hotel Promenade - pokoj Premium pro 2 osoby
Aqua Hotel Promenade - pokoj Premium pro 3 osoby
Aqua Hotel Promenade - pokoj Premium pro 4 osoby
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz