Hotel Rosa Nautica*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
12 590 Kč
12 086 Kč/osobu
bez dopravy
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel s dobrou dostupností do starého centra letoviska (cca 100 m) má ideální polohu, nachází se cca 50 m od pláže v první linii hotelů, na pobřežní promenádě, na širokou písečnou pláž se dostanete pohodlně podchodem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtah, zahrada, bazén, dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, TV místnost, místnost na zavazadla, animační programy, kulečník, videohry, fitness centrum, herna, dětské hřiště, knihovna, bezbariérový vstup.

Ubytování

Pokoje jsou 2 lůžkové s možností 2 přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, balkon, telefon a SAT/TV, trezor a lednička za poplatek. Bezbariérové a rodinné pokoje je možné zajistit na vyžádání. Pokoje typu Superior za příplatek (zcela zrekonstruované pokoje s výhledem na moře). 

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, na hlavní promenádě i v historickém centru letoviska Malgrat de Mar je řada obchodů a restaurací, místním vlakem je možné se pohodlně dostat až do Barcelony.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (osoba od 16 let, splatný při příjezdu v recepci v hotovosti), cestovní pojištění, dopravu.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů - výborná strava (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), plná penze za příplatek.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 550 Kč/noc, plná penze 100 Kč/os./noc, pokoj Superior 260 Kč/os./noc (v období 12.6.-28.8.2021 360 Kč/os./noc), pokoj směrem na moře 170 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě do 11 let na přistýlce při ubytování se 2 dospělými pobyt zdarma (ve vybraných termínech do 13 let), platí pouze dopravu. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu po dálnicích v SRN, ve Francii a ve Španělsku (vzdálenost Praha - Costa Brava je cca 1.750 km). Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica - bazén
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica - bazén
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica
Hotel Rosa Nautica - posilovna
Hotel Rosa Nautica - posilovna
Hotel Rosa Nautica - restaurace
Hotel Rosa Nautica - bar
Hotel Rosa Nautica
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz