Hotel Papi*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
14 980 Kč/osobu
autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel, který je vyhledáván zejména pro svou vynikající kuchyni, se nachází cca 100 m od široké písečné pláže, nedaleko centra letoviska Malgrat de Mar s množstvím obchodů i restaurací, hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bar, výtahy, venkovní bazén s vodopádem, s opalovací terasou s lehátky a slunečníky zdarma, whirpool, nově vybudovaný menší aquapark pro děti, wi-fi připojení, v sezóně pravidelné animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

Pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek (pokoje pro 4 osoby jsou za příplatek - Premium room, mají 2 manželské postele o šířce 135 cm, max. obsazenost je 3 dospělí a 1 dítě, jedná se o kategorii 4*), mají vlastní sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci a balkon, trezor za poplatek.

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži za poplatek, množství obchodů, barů i diskoték v rušném centru letoviska Malgrat de Mar i v sousední Santa Susanně, přímořským vlakem lze pohodlně dojet až do Barcelony.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou autobusovou dopravu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (osoba od 16 let, splatný při příjezdu v recepci v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou bohatých švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), plná penze za příplatek. Hotelová restaurace je otevřena od 13:00 hod. do 21:00 hod. (v rámci polopenze lze zaměnit oběd za večeři), 2x týdně den mezinárodní kuchyně. Výborná strava!

Příplatky

Plná penze 170 Kč/os./noc, příplatek za ubytování v pokoji pro 4 osoby 100 Kč/os./noc, příplatek za pokoj Premium 110 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 12 let na přistýlce má pobyt zdarma.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením)

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun, Žebrák, Rokycany, Rozvadov

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 500 Kč/os. - Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Papi - bazén
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi - vstup
Hotel Papi - recepce
Hotel Papi - lobby
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi - bar
Hotel Papi - bar
Hotel Papi - bazén
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi - restaurace
Hotel Papi - restaurace
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Hotel Papi
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz