Hotel H TOP Cartago Nova*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
9 980 Kč/osobu
autobusem
All inclusive
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel se nachází přímo na rušné promenádě letoviska Malgrat de Mar, ve vzdálenosti cca 50 m od široké písečné pláže, na kterou se pohodlně dostanete podchodem, je možné také využít služeb jiného 3* hotelu řetězce H TOP HOTELS na pobřeží Costa Brava/Costa del Maresme, kam se dostanete zdarma hotelovým autobusem (tzv. TOP BUS).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtahy, bazén s oddělenou částí pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma, kulečník, wi-fi připojení. Vedle hotelu se nachází velká diskotéka.

Ubytování

Příjemné 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastní sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, klimatizací a balkonem, trezor (za poplatek). Pokoje s výhledem na bazén za příplatek (na vyžádání).

Sport, zábava

Rušné centrum Malgrat de Mar poskytuje množství zábavy - diskotéky, bary, restaurace, obchody i pravidelné trhy, vodní sporty na pláži za poplatek. Letovisko Malgrat de Mar je propojené s vedlejším letoviskem Santa Susanna 8 km dlouhou palmovou promenádou, která přímo láká jak ke strávení aktivní dovolené (kolo, kolečkové brusle), tak i k příjemným večerním procházkám.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s all inclusive dle zvoleného termínu, obousměrnou autobusovou doravu,služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

All inclusive v ceně - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00 - 23:00), snacky (svačinky), možnost čerpání stravování a služeb v ostatních 3* hotelech řetězce H TOP HOTELS (tzv. „TOP Passport").

Příplatky

Pokoj s výhledem na bazén 200 Kč/os./noc (na vyžádání).

Slevy

1. dítě 2 - 14 let na přistýlce má ve vybraných termínech pobyt zdarma.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením)

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun, Žebrák, Rokycany, Rozvadov

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 500 Kč/os. - Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

 

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova - restaurace
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - koupelna
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz