Hotel Cartago Nova by Alegria*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
4 890 Kč
4 157 Kč/osobu
bez dopravy
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel se nachází přímo na rušné promenádě letoviska Malgrat de Mar, ve vzdálenosti cca 50 m od široké písečné pláže, na kterou se pohodlně dostanete podchodem. Od sezóny 2022 je hotel součástí hotelového řetězce Alegria.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtahy, bazén s oddělenou částí pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma, kulečník, wi-fi připojení. Vedle hotelu se nachází velká diskotéka.

Ubytování

Příjemné 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastní sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, klimatizací a balkonem, trezor (za poplatek). Pokoje s výhledem na bazén za příplatek (na vyžádání).

Sport, zábava

Rušné centrum Malgrat de Mar poskytuje množství zábavy - diskotéky, bary, restaurace, obchody i pravidelné trhy, vodní sporty na pláži za poplatek. Letovisko Malgrat de Mar je propojené s vedlejším letoviskem Santa Susanna 8 km dlouhou palmovou promenádou, která přímo láká jak ke strávení aktivní dovolené (kolo, kolečkové brusle), tak i k příjemným večerním procházkám.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle zvoleného termínu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), dopravu, cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, při večeři nejsou nápoje v ceně), plná penze je možná za příplatek.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj +450 Kč/noc, plná penze 200 Kč/os./noc, výhled na bazén +15% ze základní ceny dle termínu (na vyžádání).

Slevy

1. dítě 2 - 12 let na přistýlce má ve vybraných termínech pobyt zdarma.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu po dálnicích v SRN, ve Francii a ve Španělsku (vzdálenost Praha - Costa Brava je cca 1.750 km). Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova - restaurace
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - pokoj
Hotel H TOP Cartago Nova - koupelna
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz