Hotel Miami 

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Oblíbený rodinný hotel se nachází uprostřed uliček letoviska Calella, nedaleko samotného centra s množstvím obchodů, barů a restaurací, ve vzdálenosti cca 250 m od široké písečné pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, atrium s bazénem a terasou na opalování, lehátka u bazénu zdarma, klimatizovaná hotelová restaurace, bar, bar u bazénu, TV místnost, salonek.

Ubytování

Účelně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem.

Sport, zábava

Letovisko Calella poskytuje široké možnosti sportovního (vodní sporty na pláži, půjčovny kol, tenisové kurty) i kulturního vyžití (restaurace, bary, diskotéky, obchody, dětská hřiště).

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z/na letiště ve Španělsku, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), plná penze (obědy) nebo all inclusive za příplatek (snídaně, obědy, večeře vč. alkoholických a nealkoholických nápojů, svačinky).

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 500 Kč/noc, plná penze 100 Kč/os./noc, all inclusive 450 Kč/os./noc, all inclusive 265 Kč/noc/dítě do 13 let.

Slevy

1. dítě 2-13 let při ubytování se 2 dospělými osobami v pokoji má pobyt zdarma, platí pouze dopravu. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Letecká doprava

Letecká doprava (Travel Service/Smart Wings - přímý let Praha-Girona-Praha, v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg) - obousměrná letenka včetně všech letištních poplatků a transferu ve Španělsku. Plánované časy letů: PRG 19:30 - GRO 21:45, GRO 22:35 - PRG 00:55.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Miami
Hotel Miami - bazén
Hotel Miami
Hotel Miami
Hotel Miami
Hotel Miami - bar
Hotel Miami - bar
Hotel Miami - restaurace
Hotel Miami - restaurace
Hotel Miami - restaurace
Hotel Miami
Hotel Miami
Hotel Miami - dětský koutek
Hotel Miami - restaurace
Hotel Miami - recepce
Hotel Miami - lobby
Hotel Miami
Hotel Miami - herna
Hotel Miami - pokoj
Hotel Miami - pokoj
Hotel Miami
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz