Hotel Univers*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
13 680 Kč/osobu
autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Pěkný rodinný hotel s výbornou polohou je situován v první linii hotelů, cca 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, nedaleko přístavu a centra letoviska Roses s množstvím obchodů a restaurací.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, bar s taneční terasou a živou hudbou, wi-fi připojení v celém hotelu zdarma, internetový koutek, garáže a parkoviště.

Ubytování

Příjemné pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek (2. přistýlka pouze pro dítě), s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, TV a balkonem, wi-fi připojení zdarma, trezor za poplatek, výhled na moře a bazén za příplatek na vyžádání.

Sport, zábava

Noblesní letovisko Roses nabízí množství sportovního vyžití (tenisové kurty, půjčovna kol, motocyklů i aut, vodní sporty na pláži) i zábavy a relaxace (restaurace, bary, diskotéky, obchody, pravidelné trhy ve starém městě). Cca 10 minut pěší chůze je vzdálena přírodní rezervace Cap de Creus. Pláž v Roses je široká, písečná s pozvolným vstupem do moře, na pláži je možné pronajmout si lehátka a slunečníky.

Pobyt se psem

Hotel akceptuje pobyt se psem do 10 kg, poplatek na místě v hotovosti.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí, obousměrnou autobusovou dopravu, asistenční službu (v letovisku Roses není přítomen česky mluvící delegát).

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc za ubytování v hotelu - max 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), nelze dokoupit plnou penzi.

Příplatky

Výhled na moře 830 Kč/pokoj/noc, výhled na bazén 430 Kč/pokoj/noc, jednolůžkový pokoj 550 Kč/noc.

Slevy

Až 2 děti ve vybraných termínech do 7 let na přistýlce při ubytování se 2 dospělými pobyt zdarma.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením)

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun, Žebrák, Rokycany, Rozvadov

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 500 Kč/os. - Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Univers
Hotel Univers
Hotel Univers - recepce
Roses - přístav
Hotel Univers - restaurace
Hotel Univers - pokoj
Hotel Univers - bazén
Hotel Univers - lobby
Hotel Univers
Hotel Univers - výhled na přístav
Hotel Univers - terasa
Hotel Univers - restaurace
Hotel Univers - pokoj
Hotel Univers - koupelna
Hotel Univers - pokoj s výhledem na moře
Hotel Univers
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz