Hotel Univers 

Hotel

Popis ubytování

Poloha

Pěkný rodinný hotel s výbornou polohou je situován v první linii hotelů, cca 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, nedaleko přístavu a centra letoviska Roses s množstvím obchodů a restaurací.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, bar s taneční terasou a živou hudbou, wi-fi připojení v celém hotelu zdarma, internetový koutek, garáže a parkoviště.

Ubytování

Příjemné pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek (2. přistýlka pouze pro dítě), s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, TV a balkonem, wi-fi připojení zdarma, trezor za poplatek, výhled na moře a bazén za příplatek na vyžádání.

Sport, zábava

Noblesní letovisko Roses nabízí množství sportovního vyžití (tenisové kurty, půjčovna kol, motocyklů i aut, vodní sporty na pláži) i zábavy a relaxace (restaurace, bary, diskotéky, obchody, pravidelné trhy ve starém městě). Cca 10 minut pěší chůze je vzdálena přírodní rezervace Cap de Creus. Pláž v Roses je široká, písečná s pozvolným vstupem do moře, na pláži je možné pronajmout si lehátka a slunečníky.

Pobyt se psem

Hotel akceptuje pobyt se psem do 10 kg, poplatek na místě v hotovosti.

Pořadatel zájezdu:

Hotel Univers
Hotel Univers
Hotel Univers - recepce
Roses - přístav
Hotel Univers - restaurace
Hotel Univers - pokoj
Hotel Univers - bazén
Hotel Univers - lobby
Hotel Univers
Hotel Univers - výhled na přístav
Hotel Univers - terasa
Hotel Univers - restaurace
Hotel Univers - pokoj
Hotel Univers - koupelna
Hotel Univers - pokoj s výhledem na moře
Hotel Univers
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz