Hotel Nautilus*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
16 180 Kč/osobu
autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Velmi pěkný hotel je situován v klidné části Roses - Santa Margarita, asi 150 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v zahradě s velkým bazénem. V okolí jsou další hotely a apartmány, rušné centrum je vzdáleno asi 10 minut chůze po pobřežní promenádě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bar, zahrada, velký bazén se slunečníky a lehátky zdarma, tenisový kurt (za poplatek), klubovna, TV místnost, výtah.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT, balkonem, trezor (za poplatek). Pokoje superior s klimatizací na vyžádání za příplatek.

Sport, služby, zábava

Noblesní letovisko Roses nabízí množství sportovního vyžití (tenisové kurty, půjčovna kol, motocyklů i aut, vodní sporty na pláži) i zábavy a relaxace (restaurace, bary, diskotéky, obchody, pravidelné trhy ve strarém městě). Pláž je v Roses široká, písečná s pozvolným vstupem do vody, na pláži je možné pronajmout si lehátka a slunečníky.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí, obousměrnou autobusovou dopravu, asistenční službu (v Roses není přítomen česky mluvící delegát).

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc za ubytování v hotelu - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou bohatých švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), plná penze za příplatek.

Příplatky

Plná penze 320 Kč/os./noc, jednolůžkový pokoj 500 Kč/noc.

Slevy

Dítě do 2 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 13 let na přistýlce má slevu dle platného ceníku.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením)

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun, Žebrák, Rokycany, Rozvadov

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 500 Kč/os. - Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč -  dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Nautilus
Hotel Nautilus
Hotel Nautilus
Hotel Nautilus
Hotel Nautilus - recepce
Hotel Nautilus - bazén
Hotel Nautilus - bazén
Hotel Nautilus
Roses - pláž
Hotel Nautilus - pokoj
Hotel Nautilus - bar
Hotel Nautilus - restaurace
Hotel Nautilus
Roses
Hotel Nautilus - pokoj
Hotel Nautilus - bar
Hotel Nautilus - restaurace
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz