CK Teplická rekrea s.r.o. - zájezdy do Španělska, Řecka, Chorvatska a Itálie, zájezdy pro seniory, poznávací zájezdy

 

 

Vyhledávání

ID: 364800

Hotel H TOP Royal Beach ****

Poloha

Hotel je součástí hotelového řetězce H TOP HOTELS, nachází se v klidnější části rušného letoviska Lloret de mar, cca 150 m od pěkné písečné pláže Fanals a 450 m od centra letoviska a centrální pláže, v okolí jsou obchody i restaurace. Je možné využít také služeb jiného hotelu řetězce H TOP HOTELS, kam se dostanete zdarma hotelovým autobusem (tzv. TOP BUS).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, restaurace, bary, výtahy, TV místnost, internet,  wi-fi připojení, stolní tenis, kulečník, videoherna, diskotéka, obchod, prádelna, zahrada s venkovním bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a hřiště, na střeše hotelu je jacuzzi se sluneční terasou, lehátky a barem, dětský klub, v hlavní sezóně animační programy. TOP PASSPORT - využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů hotelového řetězce H TOP HOTELS s možností čerpání all inclusive služeb v těchto hotelích.

Ubytování

Pěkné 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, fén, trezor (za poplatek), telefon a balkon.

Stravování

All inclusive v ceně - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, svačinky, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby, výběr z Premium značek - Ballantines, vodka, gin, Bacardi Rum, Baileys (10:00 - 24:00 hod.), možnost čerpání stravování i služeb v ostatních hotelech řetězce H TOP HOTELS (tzv. "TOP PASSPORT").

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s all inclusive dle termínu, zvolený typ dopravy (letecká, autobusová nebo vlastní), služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Sport, zábava

Množství zábavy i sportovního vyžití přímo v hotelu nebo rušném letovisku Lloret de Mar.

Slevy

1. dítě do 14 let na přistýlce při ubytování se 2 dospělými má pobyt za pevnou dětskou cenu. Slevy se poskytují ze základní ceny. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 1.100 Kč/noc.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením za Kč)

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Nový Bor, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Litoměřice, Turnov, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 450 Kč/os. - Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní  cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 80 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Letecká doprava

Letecká doprava (ČSA - přímý let Praha-Barcelona-Praha, v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg) - obousměrná letenka včetně všech letištních poplatků a transferu ve Španělsku.  

09.06. (So) - 19.06. (Út) 2018 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
All inclusive
Vlastní
-10%First minute11 241 Kč
Rezervace
29.06. (Pá) - 08.07. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba
All inclusive
Autobus/Více odjezdových míst
-8%First minute13 883 Kč
Rezervace
29.06. (Pá) - 11.07. (St) 2018 - 11 dní, 10 nocí
dospělá osoba
All inclusive
Autobus/Více odjezdových míst
-8%First minute19 955 Kč
Rezervace
30.06. (So) - 07.07. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba
All inclusive
Vlastní
-10%First minute10 791 Kč
Rezervace
dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-8%First minute18 391 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Teplická rekrea s.r.o. IČO: 25420950
Vytvářím objednávku...