Hotel H TOP Alexis*** 

autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Hotel je součástí hotelového řetězce H TOP HOTELS, jedná se o menší hotel nedaleko centra, ve vzdálenosti cca 350 m od pláže, v okolí je množství restaurací a obchodů, hotel poskytuje dobré služby za příjemnou cenu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, menší venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, střešní sluneční terasa s lehátky, jacuzzi a barem, dětský koutek, wi-fi připojení, animační programy.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT, klimatizaci a balkon, trezor za poplatek.

Sport, služby, zábava

Velké množství obchodů, kaváren, sportovního vyžití na pláži i ve městě, ale především bohatý noční život v Lloret de Mar, které je nejrušnějším letoviskem na pobřeží Costa Brava.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou autobusovou dopravu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 530 Kč/noc, plná penze 140 Kč/os./noc, all inclusive 300 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 14 let na přistýlce má pobyt zdarma. Slevy se poskytují ze základní ceny. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Autobusová doprava

Autobusová doprava (lux. bus s WC, videem a občerstvením)

ODJEZDOVÁ MÍSTA bez příplatku:

Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Praha, Plzeň, Beroun, Žebrák, Rokycany, Rozvadov

Odjezdová místa za příplatek 300 Kč/os. - Liberec, Česká Lípa, Jablonec n./N., Varnsdorf, Rumburk, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Klatovy

Odjezdová místa za příplatek 500 Kč/os. - Brno, Velké Meziříčí, Jihlava

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní  cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz