Hotel H TOP Alexis*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
11 290 Kč
11 051 Kč/osobu
letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Hotel je součástí hotelového řetězce H TOP HOTELS, jedná se o menší hotel nedaleko centra, ve vzdálenosti cca 350 m od pláže, v okolí je množství restaurací a obchodů, hotel poskytuje dobré služby za příjemnou cenu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, menší venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, střešní sluneční terasa s lehátky, jacuzzi a barem, dětský koutek, wi-fi připojení, animační programy.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT, klimatizaci a balkon, trezor za poplatek.

Sport, služby, zábava

Velké množství obchodů, kaváren, sportovního vyžití na pláži i ve městě, ale především bohatý noční život v Lloret de Mar, které je nejrušnějším letoviskem na pobřeží Costa Brava.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 530 Kč/noc, plná penze 140 Kč/os./noc, all inclusive 300 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 14 let na přistýlce má pobyt zdarma. Slevy se poskytují ze základní ceny. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Letecká doprava

Letecká doprava (Smart Wings - přímý let Praha-Girona-Praha, v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg) - obousměrná letenka včetně všech letištních poplatků a transferu ve Španělsku.  Plánované časy letů: PRG 19:30 - GRO 21:45, GRO 22:35 - PRG 00:55.

U pobytů na 10/11 nocí je let operován do Barcelony - příplatek za letenku 500 Kč/osoba (Praha-Barcelona-Praha).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní  cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
H TOP Alexis
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz