Hotel Guitart Central Park Aqua Resort****/***

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
19 190 Kč/osobu
letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Zcela zrekonstruovaný, rozsáhlý klubový hotelový komplex je umístěn na klidnějším místě rušného letoviska Lloret de Mar, v rozlehlé terasovité zahradě, skládá se ze 3 hotelových budov a jednoho apartmánového domu, vzdálenost od pláže i centra města je cca 400 m. Obě pláže v Lloret de Mar jsou s hrubším pískem, centrální pláž má prudší vstup do vody, pláž Fanals je s pozvolnějším vstupem a je vhodná více pro děti. Na plážích je možnost pronajmout si lehátka i slunečníky. Od sezóny 2018 má komplex v provozu vlastní aquapark se skluzavkami a dalšími vodními atrakcemi pro děti i dospělé.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, exotická zahrada, několik restaurací a barů, dětské kluby rozlišené dle věku dětí, solárium, 5 bazénů (z toho jeden vyhřívaný krytý) s lehátky a slunečníky, vířivky, stolní tenis, hřiště na pétanque, TV místnost, čítárna, výtahy, bohatý animační program pro děti i dospělé, aerobik, tenisové kurty, tělocvična, kongresový sál. Nově je také součásti hotelu aquapark pro děti i dospělé.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v budově Guitart Central Park Aqua Resort III***. Rekonstruované pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, balkonem, telefonem, topením a trezorem (za poplatek).

Sport, služby, zábava

Letovisko Lloret de Mar nabízí zábavu po celých 24 hodin - vodní sporty na pláži, tenisové kurty, diskotéky, bary, restaurace, množství obchodů i zábavních center. Je možné též navštívit nedaleký Marineland (delfinárium s vodním parkem) nebo Aquapark.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou velmi bohatých švédských stolů (nápoje při večeři nejsou v ceně), plná penze nebo all inclusive za příplatek.
All inclusive program zahrnuje: plnou penzi (snídaně, oběd, večeře - vše formou bufetu), konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů, snack během dne, zmrzlina, dále potom zábavné a animační programy, stolní tenis, speciální tematické večery, pro děti dětské kluby (v provozu 15.6. - 28.9.), pro děti ve věku 3 - 5 let a 6 - 12 let, dále je možné využít v rámci programu all inclusive slevu do Wellnes centra. Bar otevřen od 9:30 - 23:00 hodin.

Příplatky

Plná penze 170 Kč/os./noc, all inclusive 500 Kč/os./noc.

Slevy

Pevná dětská cena pro 2 děti do 13 let na přistýlce při ubytování se 2 dospělými osobami. Slevy se poskytují ze základní ceny. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Letecká doprava

Letecká doprava (přímý let Praha-Barcelona-Praha, 1 ks odbaveného zavazadla a 1 ks příručního zavazadla v ceně).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - bowling
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - vstup
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - krytý bazén
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - dětské hřiště
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - tenisový kurt
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - aquapark
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - aquapark
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - bar
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - kavárna
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - restaurace
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - restaurace
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - pokoj standard
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - pokoj standard
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort - hřiště
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz