GHT Hotel Oasis Park**** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
6 990 Kč
6 431 Kč/osobu
bez dopravy
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel se nachází v klidnější části rušného letoviska Lloret de Mar, v části Fenals, ve vzdálenosti cca 400 m od písečné pláže Fenals, která má pozvolnější vstup do vody než centrální pláž, rušné centrum je vzdáleno cca 800 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtahy, velká zahrada se 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, 1 bazén je vyhřívaný a krytý v zimním období), SPA centrum zdarma (pouze pro osoby starší 16 let) s fitness, saunou, jacuzzi a masážemi (za poplatek), TV místnost, bar, wi-fi připojení, bohaté animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

Standardní 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, fén, balkon, SAT/TV, klimatizaci, telefon, lednička a trezor (za poplatek). Pokoje s výhledem na bazén za příplatek (na vyžádání).

Sport, služby, zábava

Živé letovisko Lloret de Mar nabízí bohaté zázemí pro aktivní dovolenou, ale i pro vyznavače prázdninové zábavy. Vodní parky pro děti i dospělé, nejrůznější atrakce, spousta klubů, barů a zábavních podniků žije dlouho do noci a centrum je plné obchodů. Z Lloret de Mar můžete podniknout řadu výletů do okolí nebo lodí navštívit sousední letoviska na Costa Brava. Možnost návštěvy Marinelandu i Aquaparku.

Pláž

Písečná pláž Fenals má mírnější vstup do vody než centrální městská pláž, doporučujeme ji zejména rodinám s dětmi. Obě pláže jsou s hrubším pískem a přecházejí ve skalní útesy. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Cena zahrnuje

7x ubytování dle zvoleného termínu v hotelu s polopenzí, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), dopravu, cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), plná penze nebo all inclusive za příplatek (zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačinu, zmrzlinu pro děti, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby na baru od 10:00 do 22:00).

Příplatky

Plná penze 230 Kč/os./noc, all inclusive 580 Kč/os./noc (pouze v období 5.6.-10.9.2021), výhled na bazén 70 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 13 let na přistýlce ve vybraných termínech má pobyt zdarma.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu po dálnicích v SRN, ve Francii a ve Španělsku (vzdálenost Praha - Costa Brava je cca 1.750 km). Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz