GHT Hotel Oasis Park**** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
14 890 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel se nachází v klidnější části rušného letoviska Lloret de Mar, v části Fenals, ve vzdálenosti cca 400 m od písečné pláže Fenals, která má pozvolnější vstup do vody než centrální pláž, rušné centrum je vzdáleno cca 800 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtahy, velká zahrada se 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, 1 bazén je vyhřívaný a krytý v zimním období), SPA centrum zdarma (pouze pro osoby starší 16 let) s fitness, saunou, jacuzzi a masážemi (za poplatek), TV místnost, bar, wi-fi připojení, bohaté animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

Standardní 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, fén, balkon, SAT/TV, klimatizaci, telefon, lednička a trezor (za poplatek). Pokoje s výhledem na bazén za příplatek (na vyžádání).

Sport, služby, zábava

Živé letovisko Lloret de Mar nabízí bohaté zázemí pro aktivní dovolenou, ale i pro vyznavače prázdninové zábavy. Vodní parky pro děti i dospělé, nejrůznější atrakce, spousta klubů, barů a zábavních podniků žije dlouho do noci a centrum je plné obchodů. Z Lloret de Mar můžete podniknout řadu výletů do okolí nebo lodí navštívit sousední letoviska na Costa Brava. Možnost návštěvy Marinelandu i Aquaparku.

Pláž

Písečná pláž Fenals má mírnější vstup do vody než centrální městská pláž, doporučujeme ji zejména rodinám s dětmi. Obě pláže jsou s hrubším pískem a přecházejí ve skalní útesy. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Cena zahrnuje

7x ubytování dle zvoleného termínu v hotelu s polopenzí, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 1 EUR/os./noc - max. 7 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), plná penze nebo all inclusive za příplatek (zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačinu, zmrzlinu pro děti, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby na baru od 10:00 do 22:00).

Příplatky

Plná penze 230 Kč/os./noc, all inclusive 570 Kč/os./noc (pouze v období 6.6.-12.9.2020), výhled na bazén 70 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 13 let na přistýlce ve vybraných termínech má pobyt zdarma.

Letecká doprava

Letecká doprava (Smart Wings - přímý let Praha-Girona-Praha, v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg) - obousměrná letenka včetně všech letištních poplatků a transferu ve Španělsku.  Plánované časy letů: PRG 19:30 - GRO 21:45, GRO 22:35 - PRG 00:55.

U pobytů na 10/11 nocí je let operován do Barcelony - příplatek za letenku 500 Kč/osoba (Praha-Barcelona-Praha).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
GHT Oasis Park
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz