Hotel Esplendid Senior 55+  

letecky
Plná penze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Oblíbený hotelový komplex leží v krásné zahradě s bazénem, v nové části letoviska Blanes ve vzdálenosti cca 150 m od pláže a 10 minut chůze od historického centra, v okolí hotelu je dostatek obchodů a restaurací. Hotel prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtahy, bar, animační programy pro děti i dospělé, venkovní bazény, krytý vyhřívaný bazén, fitness, stolní tenis, tenisový kurt a hřiště na squash (za poplatek), bezbariérový vstup, herna pro děti, internet.

Ubytování

Pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, balkonem, telefonem, TV/SAT a klimatizací, trezor (za poplatek).

Sport, služby, zábava

Letovisko Blanes nabízí množství vyžití pro aktivní dovolenou (vodní sporty na pláži, fitness, stolní tenis, tenisový kurt, diskotéka, animační programy), ale je zde i staré historické centrum s úzkými uličkami se spoustou obchodů, barů i restaurací. Konají se tu rybí trhy, je zde i pěkná botanická zahrada s nádherným výhledem na celé Blanes.

Cena zahrnuje

7/14x ubytování v hotelu s plnou penzí dle termínu, leteckou dopravu Praha - Girona (nebo Barcelona) - Praha, transfer na letiště ve Španělsku a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), cestovní pojištění.

Stravování

Plná penze formou bohatých švédských stolů (snídaně včetně teplých i studených nápojů, nápoje při obědě a večeři nejsou v ceně) - výborná strava. Hotel nenabízí alkoholické nápoje a vepřové maso.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 600 Kč/noc/os.
 
Výlet do Barcelony akční cena jen 250 Kč/osoba.

Slevy

1. dítě do 13 let na přistýlce pobyt zdarma při ubytování se 2 dospělými osobami. Platí jen dopravu.

Doprava

Letecky z Prahy. Plánované časy letů: PRG 19:30 - GRO 21:45, GRO 22:35 - PRG 00:55.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den, osoba nad 70 let 50 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid - vnitřní bazén
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid
Hotel Esplendid - pokoj
Hotel Esplendid - pokoj
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz