Hotel Porto Plakias**** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
25 990 Kč/osobu
letecky
Snídaně
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Menší rodinný hotel je umístěn v mírném svahu, nedaleko centra letoviska Plakias a starého rybářského přístavu, asi 250 m od pláže, pláže jsou písčité a široké s pozvolným vstupem do vody. Vedle hotelu se nachází hotel Myrtis***, který patří stejnému majiteli, společenské prostory tak mohou využívat hosté obou hotelů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, malý bazén na střeše hotelu se zastřešenou velkou terasou (lehátka a slunečníky zdarma), k dispozici je též větší bazén s barem u vedlejšího hotelu Myrtis s lehátky a slunečníky zdarma, wi-fi připojení u recepce zdarma.

Ubytování

Prostorné 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací gauč), s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, ledničkou, SAT/TV a balkonem, trezor za poplatek.

Sport, služby, zábava

Vodní sporty na pláži, bary a diskotéky v centru. Dostatek supermarketů i obchůdků. Výborné letovisko pro pěší výlety do okolí.

Cena zahrnuje

10/11x ubytování v hotelu se snídaní dle termínu, letenku Praha-Heraklion-Praha, transfer na letiště v Řecku a zpět, letištní poplatky včetně paliva, služby delegáta. 

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění. Povinná pobytová taxa - 1,5 EUR/pokoj/noc - platba na místě při příjezdu v hotovosti.

Stravování

Snídaně formou bufetu - je podávána v hotelové restauraci ve vedlejším hotelu Myrtis (snídaně včetně studených a teplých nápojů). 

Příplatky

Trezor 1,50 EUR/noc nebo 10 EUR/týden. 

Doprava

Letecky z Prahy (Praha-Heraklion-Praha, včetně 1 ks odbaveného a 1 ks příručního zavazadla v ceně. Letenky jsou nevratné, nelze zrušit - 100% storno.

Odlet

Praha

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz