Hotel Myrtis*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj
20 390 Kč/osobu
letecky
Snídaně
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Menší rodinný hotel je umístěn v mírném svahu, nedaleko centra letoviska Plakias a starého rybářského přístavu, asi 250 m od pláže, pláže jsou písčité a široké s pozvolným vstupem do vody. Vedle hotelu Myrtis se nachází hotel Porto Plakias, který patří stejnému majiteli, společenské prostory tak mohou využívat hosté obou hotelů.

Vybavení

Recepce (v hotelu Porto Plakias), restaurace, bazén s barem, s lehátky a slunečníky zdarma, velká terasa s posezením a výhledem na bazén, wi-fi připojení u recepce zdarma.

Ubytování

Příjemné 2 lůžkové pokoje, s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, ledničkou, SAT/TV a balkonem, trezor za poplatek.

Sport, služby, zábava

Vodní sporty na pláži, bary a diskotéky v centru. Dostatek supermarketů i obchůdků. Výborné letovisko pro pěší výlety do okolí.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu se snídaní dle termínu, letenku Praha-Heraklion-Praha, transfer na letiště v Řecku a zpět, letištní poplatky včetně paliva, služby delegáta. 

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění. Povinná pobytová taxa - 1,5 EUR/pokoj/noc - platba na místě při příjezdu v hotovosti.

Stravování

Snídaně formou bufetu - je podávána přímo v hotelové restauraci (snídaně včetně studených a teplých nápojů). 

Příplatky

Trezor 1,50 EUR/noc nebo 10 EUR/týden. 

Doprava

Letecky z Prahy (Praha-Heraklion-Praha, včetně 1 ks odbaveného a 1 ks příručního zavazadla v ceně. Letenky jsou nevratné, nelze zrušit - 100% storno.

Odlet

Praha

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz