Hotel Silver Beach*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
14 390 Kč/osobu
letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Menší rodinný hotel po celkové rekonstrukci, má přátelskou atmosféru, je situován ve vzdálenosti cca 250 m od písečné pláže, nedaleko centra rušného letoviska Roda s množstvím obchodů, barů a taveren. Vzdálenost od letiště je asi 40 km. Hotel je určen jen pro dospělé osoby 18+ (tzv. "ADULTS ONLY").

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, wi-fi připojení v celém objektu zdarma, výtah, TV místnost, restaurace, kavárna, bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma), snack bar u bazénu, dětský bazén, zahrada, parkoviště, hotel pořádá příležitostné animační programy.

Ubytování

Pokoje jsou rozmístěné v dvoupatrové budově s udržovanou zahradou. Pokoje jsou 2 lůžkové s možností 1 přistýlky, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, rádio, SAT/ TV a balkon nebo terasu. Klimatizace a trezor jsou za poplatek.

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, půjčovna lodí, šlapadel, motocyklů a automobilů, velmi rušné letovisko s množstvím dostupné zábavy pro turisty.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, letenku Praha-Kerkyra-Praha včetně letištních poplatků, transfer na letiště v Řecku a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, pobytovou taxu 0,50 - 1,50 EUR/pokoj/noc (platba na místě).

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů).

Příplatky

Klimatizace 5 EUR/pokoj/den, trezor 7 EUR/týden.

Doprava

Letecky z Prahy (trasa Praha-Kerkyra-Praha, včetně 1 ks odbaveného a 1 ks příručního zavazadla). Letenky jsou nevratné a neměnné, nelze zrušit - 100% storno.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz