Hotel Magna Graecia 

Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotelový komplex obklopený olivovníky, cypřiši a jedlemi, je situován na mírném kopečku, ve vzdálenosti cca 250 m od písčito-oblázkové pláže, centrum letoviska je vzdáleno 5 minut chůze.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, terasa s výhledem na moře, velký bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma, dětské hřiště i bazén, tenis (za poplatek), večer hudba, animační programy.

Ubytování

Pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek, s klimatizací, s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem a balkonem.

 

Pláž

Písčito-oblázková pláž, část pláže je pokryta trávníkem, oceněna Modrou vlajkou "Za čistoto pláží", lehátka, slunečníky a vodní sporty za poplatek.

Odlet

Praha

Pojištění

Není v ceně:
ČSOB pojišťovna:

Varianta B - 17 Kč/os./den - léčebné výlohy (1,5 mil. Kč), úrazové připojištění, dítě do 10 let zdarma

Varianta G - 27 Kč/os./den - komplexní pojištění - léč. výlohy (2,5 mil. Kč), úrazové připojištění, odpovědnost za škodu, připojištění zavazadel (10 tis. Kč), připojištění storna zájezdu (20 tis. Kč), dítě do 10 let zdarma

ALLIANZ pojišťovna: komplexní vč. storna do 20 tis. Kč, 316 Kč/os./pobyt, 158 Kč/dítě do 15 let/pobyt, 632 Kč/ os. nad 70 let/pobyt

Pořadatel zájezdu:

a
b
c
e
d
f
g
h
i
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz