Hotel Pantokrator 

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Moderní hotelový komplex má unikátní polohu, je situován přímo pod nejvyšší horou ostrova Korfu, na kopci klidného letoviska Barbati, s nádherným výhledem na moře, od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálem cca 350 m (na pláž jezdí v pravidelných intervalech - 30 minut - hotelový minibus), nejbližší nákupní možnosti jsou v blízkém okolí.

Vybavení

Hotel je složen z hlavní budovy, několika patrových budov a domků, v malebně kaskádovitě uspořádané zahradě, k dispozici je vstupní hala s recepcí, lobby bar, wi-fi připojení, TV místnost, restaurace, bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, dětský bazén, hotel pořádá příležitostné animační programy.

Ubytování

Elegantně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, klimatizaci, SAT/ TV s DVD, ledničku, balkon/ terasu s krásným výhledem na moře, trezor za poplatek, pokoje Superior jsou za příplatek (luxusněji vybavené).

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, půjčovna lodí, šlapadel, motocyklů a aut v centru letviska, je zde i několik obchodů, restaurací a barů.

Cena zahrnuje

10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, letenku Praha-Kerkyra-Praha včetně letištních poplatků, transfer na letiště v Řecku a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, pobytovou taxu 1,50 EUR/pokoj/noc  (platba na místě).

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů).

Slevy

Dětská cena 2 - 12 let při ubytování se 2 dospělými.

Doprava

Letecky z Prahy (letecká společnost Travel Service/Smart Wings, plánované časy letů PRG 18:30 - CFU 21:40, CFU 22:25 - PRG 23:40).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Hotel Pantokrator
Barbati - pláž
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz