Studia Graciela/Sea View 

letecky
Snídaně
Studia

Popis ubytování

Poloha

Příjemný komplex studií a apartmánů se nachází v zahradě v letovisku Arillas, ve vzdálenosti 30 m od písečné pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací. V okolí se nachází několik restaurací, barů a obchodů.

Vybavení

Komplex se skládá ze 3 budov, má pěkný bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, opalovací terasu, restauraci s nádherným výhledem na moře, která je provozována majitelem komplexu, wi-fi připojení zdarma.

Ubytování

2 lůžková studia s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím, balkon nebo terasu, klimatizace za poplatek, apartmán pro 4 osoby na vyžádání (stejné vybavení jako studia).

Cena zahrnuje

10/11x ubytování ve studiu se snídaní, letenku Praha-Kerkyra-Praha včetně letištních poplatků, transfer na letiště v Řecku a zpět, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění. Nově od 1.1.2018 - povinná pobytová taxa - 0,50 EUR - 1,50 EUR/pokoj/noc - platba na místě při příjezdu v hotovosti.

Stravování

Snídaně formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis (cca 150 m).

Příplatky

Klimatizace 5 EUR/studio/noc.

Slevy

1. dítě 2 - 8 let na přistýlce ubytování zdarma.

Doprava

Letecky z Prahy (letecká společnost Travel Service/Smart Wings, plánované časy letů PRG 18:30 - CFU 21:40, CFU 22:25 - PRG 23:40).

Odlet

Praha

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 60 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Studia Graciela
Studia Graciela
Studia Graciela
Studia Graciela
Studia Graciela - restaurace
Studia Graciela - bazén
Studia Graciela - bazén
Studia Graciela
Arillas - pláž
Studia Graciela
Studia Graciela
Arillas - pláž
Arillas
Arillas - pláž
Studia Graciela - restaurace
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz