OBJEDNÁNÍ ZDE    

 

Nejmodernější hlídané parkoviště nejblíže Letišti Václava Havla Praha za skvělé ceny a s nepřetržitým provozem. Přeprava na letiště a zpět vč. zavazadel v ceně parkovného. Vzdálenost pouhých 2300 m, čas přepravy 3 min., pojištěno.


Cena je počítána ve 24hod. cyklech - zadávejte přibližné časy dle letenky nebo informací prodejce zájezdu.
Rezervací získáte jistotu lepší ceny i o více než 50% než nabízí hlídané parkoviště na letišti a rovněž jistotu, že zaparkujete.
 
Cena parkovného se Vám zobrazí před potvrzením objednávky. Platba objednávky je možná platební kartou, popř. bankovním převodem anebo případně hotově po odparkování.
 
Po dokončení rezervace Vám přijde do e-mailu parkovací šek s PINem. Online rezervace garantuje parkovací místo a je nejvýhodnější! Parkovací šek si můžete vytisknout nebo uložit do svého mobilního telefonu. S ním přijedete na GO parking a na vjezdovém stojanu zadáte PIN uvedený na parkovacím šeku a potvrďíte mřížkou (#). Po vjezdu na parkoviště zaparkujte na komfortním širokém parkovacím místě a vyčkejte na příjezd minibusu. K dispozici je také kryté parkovací stáníPokud máte zájem o dětskou sedačku, sdělte svůj požadavek zaměstnanci při vjezdu do parkoviště. Přeprava funguje non-stop, není třeba ji objednávatTransfer trvá cca 3 minuty a je zdarma. Zpět na parkoviště se dostanete z centrálního nástupního místa, které se nachází mezi příletovou halou Terminálu 1 a hotelem Courtyard by Marriott. Minibusy zpravidla čekají na zastávce. O příjezdu minibusů současně informuje digitální displej na nástupním místě. Pro výjezd z parkoviště použijte parkovací lístek (nebo šek), který jste obdrželi při vjezdu. Případný doplatek uhradíte v parkovacím automatu před výjezdem. Zaplatit lze hotově i platební kartou. 
 
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY::
- GO SERVIS – mytí a čištění vozů
- GO TANK - natankujte kvalitně a levně
- Kryté parkovací stání, parkování s dobíjením elektroauta
 
Rezervaci parkování můžete provést i přímo z tohoto odkazu.
 

                                                                               

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.