Casa al Mare Dům u moře 

Dům

Popis ubytování

Poloha

Penzion Casa al Mare je vzdálen od moře cca 200 m, od centra města asi 20 minut chůze, má 3 podlaží.

Vybavení

V přízemí je jídelna a společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem, stolním tenisem a TV, v recepci se za české koruny prodávají chlazené nápoje, cukrovinky, sušenky, káva apod., zdarma lze zapůjčit společenské a sportovní hry, je tu i malá knihovna, k dispozici jsou různé sportovní potřeby, před domem je zahradní sezení a dětský koutek, celý objekt je oplocen.

Ubytování

V účelně zařízených 2 lůžkových pokojích s možností až 3 přistýlek, z nichž některé mají balkon, vždy dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení s WC, sprchou, umyvadlem a bidetem, pokoje i sociální zařízení mají vchod z výklenku chodby (netvoří uzavřené apartmá), lůžkoviny a závěrečný úklid jsou v ceně.

Sport, zábava

Vodní sporty na pláži, aquapark, diskotéka. Letovisko Riccione nabízí široké možnosti sportovního i kulturního vyžití, dostatek obchodů, restaurací a barů.

Pláž

Dle vlastního výběru z italské nabídky. Cena je úměrná vybavení pláže a kvalitě poskytovaných služeb cca 2,50 až 10 EUR os./den. Je možné zdarma využívat tzv. "LIBERO" pláže bez vybavení.

Pořadatel zájezdu:

Casa al Mare
Casa al Mare
Casa al Mare - pokoj
Riccione - pláž
Riccione - pláž
Casa al Mare - jídelna
Riccione - pláž
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz