Rezidence Kara** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Bilo 4 - apartmán pro 4 osoby (1 ložnice)
5 473 Kč
5 275 Kč/osobu
Trilo 6 - apartmán pro 6 osob (2 ložnice)
4 898 Kč
4 746 Kč/osobu
autobusem
Vlastní
Rezidence

Popis ubytování

Poloha

Rezidence, které se nachází v centru městečka (na lungo mare), jsou vhodné pro klienty, kteří mají rádi každodenní procházky po obchůdcích, kavárničkách, zkrátka po místech, kde je více živo. Zde ale musíme upozornit, že ani tady není tak velký ruch, jako je tomu například v typických turistických městečkách na severu Itálie. V této části Silvi je totiž většina domů soukromých, kde bydlí stálí obyvatelé Silvi. Rezidence se nachází v centru Silvi Marina v jedné z postranních uliček, které jsou kolmé na hlavní promenádu, ve vzdálenosti cca 80 m od moře.

Vybavení

Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout a balkon či předzahrádku. Rezidence nemá vlastní parkoviště.

Ubytování

Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout a balkon či předzahrádku.

BILO 4: ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem
TRILO 6: dvě ložnice pro čtyři osoby (jedna ložnice s manželskou postelí, jedna s palandou) + obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem.

Cena zahrnuje

7/14x ubytování v apartmánu dle termínu (cena za celý apartmán), obousměrnou autobusovou dopravu, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Městskou daň, cestovní pojištění.
Městská daň - 1 EUR/os./noc (max. 10 EUR/os./pobyt, děti do 15 let taxu neplatí) - splatná při příjezdu, fakultativně povlečení 10 EUR/os./pobyt, ručníky 5 EUR/os./pobyt (platba na místě).

Stravování

Vlastní.

Příplatky

Přistýlka 30 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden (platba na místě) - nutno objednat předem zároveň s apartmánem, povlečení (platba na místě) = 10 EUR/1 osoba/1 týden, ručníky (platba na místě) = 5 EUR/1 osoba/1 týden - nebo si přivést vlastní ložní prádlo a ručníky. Klimatizace 35 EUR/týden/apartmán.
Plážový servis k apartmánům je nutno objednat předem. Cena a další informace k plážovému servisu budou upřesněny před zahájením sezóny. Plážový servis na jeden apartmán obsahuje 1 slunečník + 2 křesílka.

Autobusová doprava

Lux. bus (s WC, videem a občerstvením za Kč) již v ceně, 14-ti denní pobyt příplatek+200 Kč/os./oba směry

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Trasa A - Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, Praha, Tábor, České Budějovice, Trasa B - Chomutov, Plzeň, Praha, Tábor, České Budějovice, Trasa C - Liberec, Jablonec n. N., Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. L., Praha

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Rezidence Kara
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz