Rezidence Gugu** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Bilo 4 - apartmán pro 4 osoby (1 ložnice)
8 448 Kč/osobu
autobusem
Vlastní
Rezidence

Popis ubytování

Poloha

Rezidence, které se nachází v centru městečka (na lungo mare), jsou vhodné pro klienty, kteří mají rádi každodenní procházky po obchůdcích, kavárničkách, zkrátka po místech, kde je více živo. Zde ale musíme upozornit, že ani tady není tak velký ruch, jako je tomu například v typických turistických městečkách na severu Itálie. V této části Silvi je totiž většina domů soukromých, kde bydlí stálí obyvatelé Silvi. Moderní rezidence Gugu se nachází v centru letoviska, od pláže je vzdálena 20 m, je vhodná pro klienty, kteří mají rádi procházky po obchůdcích, kavárničkách, dům má bezbariérový přístup a vlastní parkoviště.

Vybavení

Parkovací místa v oploceném dvoře, výtah, částečně bezbariérový přístup.

Ubytování

BILO 4 - ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout a terasu. Výhled na moře v období 3.7.-4.9.2021 za příplatek 20 EUR/apartmán/týden.

Sport, služby, zábava

Vodní sporty na pláži, diskotéky a bary v letovisku.

Cena zahrnuje

7/14x ubytování v apartmánu (cena za celý apartmán), obousměrnou autobusovou dopravu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje

Městskou daň 1 EUR/os./noc (max. 10 EUR/os./pobyt, děti do 15 let daň neplatí - povinně splatné při příjezdu), cestovní pojištění.

Stravování

Vlastní.

Příplatky

Přistýlka 30 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden (platba na místě) - nutno objednat předem zároveň s apartmánem, povlečení (platba na místě) = 10 EUR/1 osoba/1 týden, ručníky (platba na místě) = 5 EUR/1 osoba/1 týden - nebo si přivést vlastní ložní prádlo a ručníky. Klimatizace 35 EUR/týden/apartmán, parkování u rezidence 35 EUR/týden/auto.
Plážový servis k apartmánům je nutno objednat předem. V období od 5.6. - 4.9. 2021 stojí standardní balíček na jeden apartmán (slunečník + dvě křesílka) 35 EUR (platba na místě). V období 22.5. - 5.6. a od 4.9. – do konce sezóny 2021 (záleží na rozhodnutí majitele pláže) je tento balíček ZDARMA.

Autobusová doprava

Lux. bus (s WC, videem a občerstvením za Kč) již v ceně, 14-ti denní pobyt příplatek +100 Kč/os./oba směry

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Trasa A - Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, Praha, Tábor, České Budějovice, Trasa B - Chomutov, Plzeň, Praha, Tábor, České Budějovice, Trasa C - Liberec, Jablonec n. N., Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. L., Praha

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 43 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 86 Kč/den, dítě do 18 let 32 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Rezidence Gugu
Silvi Marina
Rezidence Gugu
Silvi Marina
Rezidence Gugu
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Silvi Marina
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Rezidence Gugu
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz