Hotel Delfin 

Hotel

Popis ubytování

Poloha

Jeden z největších hotelů na Istrii je situován asi 200 m od moře uprostřed piniového háje a je tvořen několika budovami na malém poloostrově Zelena Laguna, cca 4 km jižně od centra města, do centra Poreče je možné dojet turistickým vláčkem, pláž je vzdálená cca 100 m - přírodní, oblázková a místy betonová plata - s pozvolným vstupem do vody, nedaleko je také nudistická pláž.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, tři restaurace, kavárna s taneční hudbou, aperitiv bar, TV místnost, wi-fi připojení, venkovní bazén s mořskou vodou, za poplatek jsou k dispozici - tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Standardní, částečně renovované, 2 lůžkové pokoje (některé s možností 1 přistýlky - vždy na zpětné potvrzení), s vlastním sociálním zařízením a s balkonem, pokoje směrem k moři jsou za příplatek (směr moře nemusí znamenat výhled na moře, protože hotel je umístěn v borovicovém parku). Pokoje jsou menší, proto je přistýlka možná pouze pro dítě. Možnost rodinných pokojů (2 dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi - na vyžádání za příplatek).

Sport, služby, zábava

Za poplatek vodní sporty na pláži, tenisové kurty, minigolf, široké kulturní vyžití v centru Poreče.

Pořadatel zájezdu:

Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin - pláž
Hotel Delfin - pláž
Hotel Delfin - pokoj
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz