Hotel Delfin** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
7 884 Kč
7 277 Kč/osobu
bez dopravy
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Jeden z největších hotelů na Istrii je situován asi 200 m od moře uprostřed piniového háje a je tvořen několika budovami na malém poloostrově Zelena Laguna, cca 4 km jižně od centra města, do centra Poreče je možné dojet turistickým vláčkem, pláž je vzdálená cca 100 m - přírodní, oblázková a místy betonová plata - s pozvolným vstupem do vody, nedaleko je také nudistická pláž. Hotel prošel v nedávné době částečnou rekonstrukcí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, tři restaurace, kavárna s taneční hudbou, aperitiv bar, TV místnost, wi-fi připojení, venkovní bazén s mořskou vodou, splash zóna, za poplatek jsou k dispozici - tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Standardní, částečně renovované, 2 lůžkové pokoje (některé s možností 1 přistýlky - vždy na zpětné potvrzení), s vlastním sociálním zařízením a s balkonem, pokoje směrem k moři jsou za příplatek (směr moře nemusí znamenat výhled na moře, protože hotel je umístěn v borovicovém parku). Pokoje jsou menší, proto je přistýlka možná pouze pro dítě do 12 let. Možnost rodinných pokojů (2 dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi - na vyžádání za příplatek).

Sport, služby, zábava

Za poplatek vodní sporty na pláži, tenisové kurty, minigolf, široké kulturní vyžití v centru Poreče.

Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí, asistenční službu.

Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu, dopravu, cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, nápoje při večeři nejsou v ceně), možnost dokoupení plné penze.

Příplatky

Povinná pobytová taxa - dospělá osoba 294 Kč/os./týden, 147 Kč/dítě 12-18 let/týden, dítě do 12 let taxu neplatí, pokoj směrem na moře 40 Kč/os./noc, plná penze 230 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě do 12 let má pobyt na přistýlce zdarma.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu převážně po dálnicích přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin
Hotel Delfin - pláž
Hotel Delfin - pláž
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz