Apartmány Dalmacija*** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Apartmán A2+2: 2 dospělí + 2 děti do 12 let
13 990 Kč/Apartmán
Apartmán A4+2: 4 dospělí a 2 děti do 12 let
21 290 Kč/Apartmán
bez dopravy
Vlastní
Apartmány

Popis ubytování

Poloha

Moderní apartmány se nacházejí přímo u pláže v letovisku Vodice - Srima. Od pláže je dělí pouze pobřežní promenáda. Do centra Vodice se pohodlně dostanete po cca 2 km dlouhé přímořské promenádě, v okolí je řada restuarací i stánků se zmrzlinou. Oblázkové pláže přímo před domem mají pozvolný vstup do moře a jsou ideální také pro malé děti.

Vybavení

Všechny apartmány jsou vybaveny ložním prádlem, k dispozici je zahrada s bazénem se sladkou vodou pro dospělé, malý bazén pro děti, sprchy, lehátka na opalování, 2 grily s posezením, půjčovna jízdních kol (cca 80 HRK/den), parkoviště zdarma, podzemní parkoviště pro auta klientů (za poplatek). Na společné terase je možné se zdarma připojit na wi-fi síť.

Ubytování

Každý apartmán má klimatizaci v ceně, SAT/TV, vybavenou kuchyňku, mikrovlnnou troubu, chladničku s mrazákem, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkón a je vybaven ložním prádlem.

Apartmán A2+2 - apartmán pro 2 až 4 osoby - jedna ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, vybavená kuchyň s chladničkou, jídelní stůl, balkón s posezením, max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti do 12 let (na přistýlce mohou být jen děti do 12 let)
Apartmán A4+2 - apartmán pro 4 až 6 osob - dvě oddělené ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, vybavená kuchyň s chladničkou, jídelní stůl, balkón s posezením. Apartmány s čelním výhledem na moře jsou za příplatek (pouze typ A4+2), max. obsazenost 4 dospělí a 2 děti do 12 let (na přistýlce mohou být jen děti do 12 let)

Sport, zábava

Několik restaurací a barů se nachází na promenádě podél pláže, větší ruch v centru Vodice, s diskotékami a bohatým nočním životem (cca 2 km po přímořské promenádě), supermarket a pekárna je cca 250 m od objektu.

Cena zahrnuje

7/10/11x ubytování v apartmánu dle termínu (cena za celý apartmán), spotřebu energií, závěrečný úklid, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Dopravu, cestovní pojištění, pobytovou taxu (platba při příjezdu do apartmánu - dospělá osoba 1,60 EUR/os./den, dítě 12-18 let 0,80 EUR/den, dítě do 12 let taxu neplatí).

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze/večeří v místní restauraci, platba na místě.

Příplatky

Příplatek za výhled na moře 2.000 Kč/apartmán/pobyt, garáž cca 5 EUR/den - na vyžádání.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu převážně po dálnicích přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija - pláž
Apartmány Dalmacija - bazén
Apartmány Dalmacija - bazén
Apartmány Dalmacija - bazén
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija - pláž
Apartmány Dalmacija
Apartmány Dalmacija - pláž
Apartmány Dalmacija
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz