Hotel Rivijera Sunny Resort by Valamar**+ 

bez dopravy
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotelový komplex několika budov se nachází na jednom z nejkrásnějších míst letoviska Makarska, přímo u pláží, uprostřed zeleně, vzdálenost od centra je cca 500 m, kam se lze pohodlně dostat po pobřežní promenádě, která je plná obchodů a restaurací, celý komplex je oplocen, v hlavní budově je recepce, jídelna a společenská místnost, hotelové pokoje jsou umístěny v pavilonech. Přímo před komplexem je velmi pěkná pláž z drobných oblázků s hrubším pískem s pozvolným vstupem do vody, je lemována pásy borovic a získala Modrou vlajku kvality.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, centrální klimatizovaná restaurace s jídelnou, trezory na recepci, směnárna, bar s velkou terasou, společenská místnost, obchod s nápoji a suvenýry, minigolf a stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, parkoviště (zdarma), v sousedství je tenisový areál s 10 kurty s večerním osvětlením.

Ubytování

Standardní pokoje jsou 2 lůžkové bez možnosti přistýlky, s balkonem, klimatizací, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, telefonem, ledničkou a WI-FI připojením (zdarma), mají novější nábytek. Pokoje 2 lůžkové s 1 přistýlkou nemají balkon (mají stejné vybavení jako 2 lůžkové).

Sport, služby, zábava

Vyhledávané letovisko Makarská poskytuje široké sportovní i kulturní vyžití v průběhu celé sezóny (v sousedství je tenisový areál s 10 kurty, 2 kryté tenisové haly, vodní sporty na pláži, tobogány, množství obchodů, barů a restaurací v rušném centru letoviska, lidové slavnosti, pobřežní promenáda).

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí v hotelu, služby delegáta, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

Dopravu, cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou bufetu je podávána v centrální restauraci (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů).

ALL INCLUSIVE light za příplatek (zahrnuje kromě polopenze navíc obědy formou bufetu, neomezená konzumace točených nápojů - pivo, víno, voda, džus a káva po dobu oběda a večeře). All inclusive Light dále zahrnuje: možnost využívání minigolfu, stolního tenisu, multifunkčního hřiště na volejbal, basketbal, házenou.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu převážně po dálnicích přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - terasa
Hotel Rivijera - terasa
Hotel Rivijera - centrální budova
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pokoj pro 2 osoby
Hotel Rivijera - pokoj pro 3 osoby bez balkonu
Hotel Rivijera - pokoj pro 3 osoby bez balkonu
Tenisové kurty
Hotel Rivijera - minigolf
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Makarska
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz