Hotel Rivijera 

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotelový komplex několika budov se nachází na jednom z nejkrásnějších míst letoviska Makarska, přímo u pláží, uprostřed zeleně, vzdálenost od centra je cca 500 m, kam se lze pohodlně dostat po pobřežní promenádě, která je plná obchodů a restaurací, celý komplex je oplocen, v hlavní budově je recepce, jídelna a společenská místnost, hotelové pokoje jsou umístěny v pavilonech. Přímo před komplexem je velmi pěkná pláž z drobných oblázků s hrubším pískem s pozvolným vstupem do vody, je lemována pásy borovic a získala Modrou vlajku kvality.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, centrální klimatizovaná restaurace s jídelnou, trezory na recepci, směnárna, bar s velkou terasou, společenská místnost, obchod s nápoji a suvenýry, minigolf a stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, parkoviště (zdarma), v sousedství je tenisový areál s 10 kurty s večerním osvětlením.

Ubytování

Standardní pokoje jsou 2 lůžkové s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, ventilátorem, telefonem, ledničkou a WI-FI připojením (zdarma), mají novější nábytek. Pokoje s balkonem jsou za příplatek (mají stejné vybavení jako standardní pokoje), ale jsou pouze 2 lůžkové bez možnosti přistýlky. Pokoje v pavilonech Barbara jsou od sezóny 2020 pouze 2 lůžkové s balkonem a s klimatizací (na vyžádání za příplatek).

Sport, služby, zábava

Vyhledávané letovisko Makarská poskytuje široké sportovní i kulturní vyžití v průběhu celé sezóny (v sousedství je tenisový areál s 10 kurty, 2 kryté tenisové haly, vodní sporty na pláži, tobogány, množství obchodů, barů a restaurací v rušném centru letoviska, lidové slavnosti, pobřežní promenáda).

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí včetně nápojů (výborná strava), obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z/na letiště v Chorvatsku, služby delegáta, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze včetně nápojů je podávána v centrální restauraci přímo u pláže (snídaně formou bufetu včetně teplých a studených nápojů, večeře servírované - výběr z menu ze 3 - 5  jídel, z toho je 1 jídlo vegetariánské, předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu, jeden nápoj k večeři v ceně - víno, pivo, minerální voda, limonáda), 1x týdně je dalmatská večeře.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let na přistýlce pobyt zdarma, platí  pouze dopravu. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Letecká doprava

Letenka Praha-Split-Praha včetně letištních poplatků a transferu z letiště na ubytování a zpět (Travel Service/Smart Wings - plánované časy letů PRG 12:25 - SPU 13:55, SPU 14:40 - PRG 16:15).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pokoj SUPERIOR
Hotel Rivijera - parking
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera - terasa
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz