Hotel Rivijera 

autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotelový komplex se nachází na nejkrásnějším místě letoviska Makarská přímo u pláží na klidném místě stranou dopravního ruchu, uprostřed zeleně, vzdálenost od centra je 400 m, celý komplex je oplocen, v hlavní budově je recepce, jídelna a společenská místnost, hotelové pokoje jsou umístěny v pavilonech. Přímo před komplexem je velmi pěkná pláž z drobných oblázků s hrubším pískem s pozvolným vstupem do vody, je lemována pásy borovic a získala Modrou vlajku kvality.

Vybavení

Hotel je tvořen několika budovami, které jsou situovány uprostřed zeleně, k dispozici je centrální klimatizovaná restaurace s jídelnou, recepce, trezory na recepci za poplatek, směnárna, bar s velkou terasou, společenská místnost, kavárna, obchod s nápoji a suvenýry, minigolf a stolní tenis (za poplatek), dětské hřiště, hřiště na míčové hry, parkoviště (zdarma), v sousedství je tenisový areál s 10 kurty.

Ubytování

Pokoje typu SUPERIOR jsou 2 lůžkové s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, ventilátorem, telefonem, ledničkou, WI-FI připojením (zdarma) a balkonem, jsou vybaveny novějším nábytkem.

Sport, služby, zábava

Vyhledávané letovisko Makarská poskytuje široké sportovní i kulturní vyžití v průběhu celé sezóny (v sousedství je tenisový areál s 10 kurty s nočním osvětlením a 2 kryté tenisové haly, vodní sporty na pláži, množství obchodů, barů a restaurací v rušném centru letoviska, lidové slavnosti, pobřežní promenáda).

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí včetně nápojů (výborná strava), obousměrnou autobusovou dopravu, služby delegáta, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze včetně nápojů je podávána v centrální restauraci přímo u pláže (snídaně formou bufetu včetně teplých a studených nápojů, večeře servírované - výběr z menu ze 3 - 5  jídel, z toho je 1 jídlo vegetariánské, předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu, jeden nápoj k večeři v ceně - víno, pivo, minerální voda, limonáda), 1x týdně je dalmatská večeře.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let na přistýlce pobyt zdarma, platí pouze dopravu. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Autobusová doprava

Lux. bus s videem, WC a občerstvením za Kč.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

bez příplatku - Mladá Boleslav, Praha, Jihlava, Brno, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, Benešov, Praha, Tábor, České Budějovice, Plzeň

příplatek 250 Kč/os.- Liberec, Česká Lípa, Nový Bor, Rumburk, Varnsdorf, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb

příplatek 200 Kč/os.- Most, Chomutov

Příplatek za konkrétní stranu a řadu v autobuse 300 Kč/osoba.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pokoj SUPERIOR
Hotel Rivijera - parking
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera - terasa
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz