Hotel Rivijera**+ 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
9 540 Kč
8 841 Kč/osobu
autobusem
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotelový komplex několika budov se nachází na jednom z nejkrásnějších míst letoviska Makarska, přímo u pláží, uprostřed zeleně, vzdálenost od centra je cca 500 m, kam se lze pohodlně dostat po pobřežní promenádě, která je plná obchodů a restaurací, celý komplex je oplocen, v hlavní budově je recepce, jídelna a společenská místnost, hotelové pokoje jsou umístěny v pavilonech. Přímo před komplexem je velmi pěkná pláž z drobných oblázků s hrubším pískem s pozvolným vstupem do vody, je lemována pásy borovic a získala Modrou vlajku kvality.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, centrální klimatizovaná restaurace s jídelnou, trezory na recepci, směnárna, bar s velkou terasou, společenská místnost, obchod s nápoji a suvenýry, minigolf a stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, parkoviště (zdarma), v sousedství je tenisový areál s 10 kurty s večerním osvětlením.

Ubytování

Standardní pokoje jsou 2 lůžkové s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, ventilátorem, telefonem, ledničkou a WI-FI připojením (zdarma), mají novější nábytek. Pokoje s balkonem jsou za příplatek (mají stejné vybavení jako standardní pokoje), ale jsou pouze 2 lůžkové bez možnosti přistýlky. Pokoje v pavilonech Barbara jsou od sezóny 2020 pouze 2 lůžkové s balkonem a s klimatizací (na vyžádání za příplatek).

Sport, služby, zábava

Vyhledávané letovisko Makarská poskytuje široké sportovní i kulturní vyžití v průběhu celé sezóny (v sousedství je tenisový areál s 10 kurty, 2 kryté tenisové haly, vodní sporty na pláži, tobogány, množství obchodů, barů a restaurací v rušném centru letoviska, lidové slavnosti, pobřežní promenáda).

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí v hotelu, obousměrnou autobusovou dopravu, služby delegáta, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze je podávána v centrální restauraci (snídaně formou bufetu včetně teplých a studených nápojů, večeře - hlavní chod je servírovaný s výběrem z menu ze 3 - 5  jídel, polévky, předkrmy, saláty a dezerty jsou formou bufetu), 1x týdně je dalmatská večeře. Nově od sezóny 2020 All inclusive light za příplatek (zahrnuje kromě polopenze navíc obědy - hlavní chod je servírovaný s výběrem z menu za 3 - 5 jídel, polévky, předrmy, saléty a dezerty formou bufetu, neomezená konzumace točených nápojů - pivo, víno, voda, džus a káva po dobu oběda a večeře). All inclusive Light dále zahrnuje: možnost využívání minigolfu, stolního tenisu, multifunkčního hřiště na volejbal, basketbal, házenou, klub Maro pro děti včetně točených nealkoholických nápojů od 10:30-12:00 a 18:30-20:00, 3x týdně večer s živou hudbou.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let na přistýlce pobyt zdarma. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Autobusová doprava

Lux. bus s videem, WC a občerstvením za Kč.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

bez příplatku - Mladá Boleslav, Praha, Jihlava, Brno, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, Benešov, Praha, Tábor, České Budějovice, Plzeň

příplatek 250 Kč/os.- Liberec, Česká Lípa, Nový Bor, Rumburk, Varnsdorf, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb

příplatek 200 Kč/os.- Most, Chomutov

Příplatek za konkrétní stranu a řadu v autobuse 300 Kč/osoba.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pokoj SUPERIOR
Hotel Rivijera - parking
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera
Hotel Rivijera - pláž
Hotel Rivijera - terasa
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz