Hotel Oaza Sunca**+ 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
21 580 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

letecky
All inclusive
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Rozsáhlý komplex hotelových pavilonů a bungalovů (dřívější název Resnik) je situován v borovicovém háji, přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a betonovými platy. Turistické středisko Oaza Sunca je vzdáleno cca 6 km od historického města Trogir a 20 km od Splitu. Jednotlivé pavilony a bungalovy jsou ve vzdálenosti 50 až 200 m od pláže. Areál se nachází poblíž letiště, nedaleko je zastávka autobusu, ze které se lze pohodlně dostat do centra Splitu.

Vybavení

V centrální budově je klimatizovaná restaurace, grilrestaurant s terasou, bar, společenská místnost s TV, wi-fi připojení, malý supermarket, parkoviště, lehátka a slunečníky na veřejné pláži za poplatek, v areálu je 5 tenisových kurtů (za poplatek), stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a míčové hry, travnaté fotbalové hřiště, možnost hlídání dětí a animační programy pro dospělé i v miniklubu v různých věkových kategoriích (4-12 let), denně kromě soboty.

Ubytování

Ve 2 lůžkových zrekonstruovaných pokojích s možností 1 přistýlky v hotelových pavilonech, s vlastním sociálním zařízením, balkonem/terasou, TV, telefonem, klimatizace je možná za příplatek nebo v bungalovech (dvoupokojové cca 28m2 pro 4 osoby - vhodné pro rodinu) - mají stejné vybavení jako pavilony.

Cena zahrnuje

7x ubytování s all inclusive light dle termínu, leteckou dopravu Praha-Split-Praha vč. transferu z letiště do hotelu a zpět, asistenční službu.

Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu, cestovní pojištění.

Stravování

ALL INCLUSIVE light v ceně - snídaně, oběd, večeře formou bufetu, místní nápoje (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje) na baru 10-22 hod., zmrzlina pro děti 16-17 hod. mimo soboty, pouze v červenci a v srpnu.

Příplatky

Pobytová taxa - dospělá osoba 1,40 EUR/os./den, dítě 12-18 let 0,70 EUR/den, dítě do 12 let taxu neplatí.

Klimatizace 100 Kč/os./noc, jednolůžkový pokoj 200 Kč/noc.

Slevy

Dítě 2-6 let na přistýlce pobyt zdarma. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Letecká doprava

Letenka vč. všech tax a transferu (přímý let Praha - Split - Praha, vč. 1 ks odbaveného a 1 ks příručního zavazadla).

Letenky jsou nevratné a neměnné, nelze zrušit ani změnit jméno - 100% storno.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

komplexní cestovní pojištění AXA vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč a připojištění na COVID-19: dospělá osoba 52 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 104 Kč/den, dítě do 18 let 39 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca
Kaštel
Hotel Oaza Sunca - bungalovy
Hotel Oaza Sunca - bungalov
Hotel Oaza Sunca - bungalov
Hotel Oaza Sunca - pokoj
Hotel Oaza Sunca - pokoj
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz