Hotel Oaza Sunca 

Hotel

Popis ubytování

Poloha

Rozsáhlý komplex hotelových pavilonů a bungalovů (dřívější název Resnik) je situován v borovicovém háji, přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a betonovými platy. Turistické středisko Oaza Sunca je vzdáleno cca 6 km od historického města Trogir a 20 km od Splitu. Jednotlivé pavilony a bungalovy jsou ve vzdálenosti 50 až 200 m od pláže. Areál se nachází poblíž letiště, nedaleko je zastávka autobusu, ze které se lze pohodlně dostat do centra Splitu.

Vybavení

V centrální budově je klimatizovaná restaurace, grilrestaurant s terasou, bar, společenská místnost s TV, wi-fi připojení, malý supermarket, parkoviště, lehátka a slunečníky na veřejné pláži za poplatek, v areálu je 5 tenisových kurtů (za poplatek), stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a míčové hry, travnaté fotbalové hřiště, možnost hlídání dětí a animační programy pro dospělé i v miniklubu v různých věkových kategoriích (4-12 let), denně kromě soboty.

Ubytování

Ve 2 lůžkových zrekonstruovaných pokojích s možností 1 přistýlky v hotelových pavilonech, s vlastním sociálním zařízením, balkonem/terasou, TV, telefonem, klimatizace je možná za příplatek nebo v bungalovech (dvoupokojové cca 28m2 pro 4 osoby - vhodné pro rodinu) - mají stejné vybavení jako pavilony.

Pořadatel zájezdu:

Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca - pláž
Hotel Oaza Sunca
Hotel Oaza Sunca
Kaštel
Hotel Oaza Sunca - bungalovy
Hotel Oaza Sunca - bungalov
Hotel Oaza Sunca - bungalov
Hotel Oaza Sunca - pokoj
Hotel Oaza Sunca - pokoj
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz