Hotel Bluesun Marina 

Hotel

Popis ubytování

Poloha

Hotel se nachází u pláže Punta Rata, obklopený zelení borovic, jen kousek od známého "Kamene Brela", od centra letoviska Brela je hotel vzdálen cca 600 m. Hotel je součástí hotelového řetězce Bluesun.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, plážová restaurace Punta Rata, terasa, bar, výtah, TV místnost, wi-fi připojení, miniklub, animační programy v hlavní sezóně, fitness, biliard, sauna, parkoviště, je možné využít sladkovodní bazén ve vedlejším hotelu stejného řetezce - Bluesun Maestral.

Ubytování

2 lůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (typ 2+0) nebo 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (typ 2+1), mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizaci, SAT/TV, minibar a balkon, wi-fi připojení zdarma, pokoje směrem k moři jsou za příplatek.

Sport, služby, zábava

Za poplatek vodní sporty na pláži, v blízkosti jsou tenisové kurty, stánky, obchody a restaurace na promenádě a v centru letoviska Brela.

Pláž

Nádherná pláž z drobných oblázků a písku, lemovaná pásy borovic, které poskytují příjemný stín, pláž Punta Rata byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality, přístup na pláž je po schodech, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pořadatel zájezdu:

Hotel Bluesun Marina
Hotel Bluesun Marina
Hotel Bluesun Marina - pokoj
Hotel Bluesun Marina - pokoj
Hotel Bluesun Marina
Hotel Bluesun Marina - recepce
Hotel Bluesun Marina - restaurace
Hotel Bluesun Marina
Hotel Bluesun Marina
Hotel Bluesun Maestral - bazén
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz