Hotel Alem 

letecky
Polopenze
Hotel

Popis ubytování

Poloha

Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou, která je obklopena samostatnými jednopatrovými pavilony, leží asi 50 m od moře v klidném prostředí. Pláže jsou zde z drobných oblázků s hrubším pískem, mají pozvolný vstup do moře a jsou chráněné pásy borovic, které poskytují příjemný stín. Pohodlnou procházkou lze za cca 15 minut dojít po chodníčku (večer osvětleném) do rušné Baška Vody.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry a potravinami, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, ve středisku se konají animační programy pro děti a dospělé.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením a balkonem, pokoje pro naše klienty jsou umístěny v hlavní budově.

Sport, zábava

Baško Polje má dostatek sportovních a zábavních příležitostí přímo v komplexu Alem, které ještě doplńuje bohatá nabídka vyžití v nedaleké Bašce Vodě.

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí včetně nápojů dle termínu, obousměrnou leteckou dopravu vč. tax, transfer z/na letiště v Chorvatsku, pobytovou taxu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně včetně teplých a studených nápojů, při večeři 1 nápoj 0,2 l na osobu v ceně - pivo, víno, minerální voda nebo šťáva). All inclusive light za příplatek.

ALL INCLUSIVE - dospělá osoba 330 Kč/noc, dítě na přistýlce do 12 let 230 Kč/noc.

Příplatky

All inclusive 330 Kč/os./noc (dítě do 12 let 230 Kč/noc).

Slevy

1. dítě 2-12 let na přistýlce při ubytování se 2 dospělými osobami pobyt zdarma, platí pouze dopravu.

Letecká doprava

Letenka Praha-Split-Praha včetně letištních poplatků a transferu z letiště na ubytování a zpět (Travel Service/Smart Wings - plánované časy letů PRG 12:25 - SPU 13:55, SPU 14:40 - PRG 16:15).

Cestovní pojištění

Není v ceně:

ALLIANZ pojišťovna:

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - dospělá osoba 40 Kč/den, dospělá osoba nad 70 let 50 Kč/den, dítě do 15 let 20 Kč/den

Pořadatel zájezdu: CK Teplická rekrea s.r.o. (IČO: 25420950)

Hotel Alem
Hotel Alem
Hotel Alem
Hotel Alem - dvoulůžkový pokoj
Hotel Alem - třílůžkový pokoj
Hotel Alem
Hotel Alem - restaurace
Hotel Alem - terasa
Hotel Alem - třílůžkový pokoj
Baško Polje - pláž
Hotel Alem
Chci rezervovat zájezd
Kontakt: telefon: 721 572 421, 417 530 857, e-mail: info@teprekrea.cz